nurkowanie hurghada

nurkowanie

Hurghada nurkowanie

Nurkowanie Hurghada

Hurghada Nurkowanie

Nurkowania Hurghada Ceny

Nurkowanie w Hurghadzie

nurkowanie Hurghada nurkowanie w Hurghadzie Hurghada nurkowanie nurkowanie Hurghada Egipt nurkowanie Egipt Hurghada Hurghada nurkowanie Egipt miejsca nurkowe Hurghada miejsca nurkowe w hurghadzie hurghada miejsca nurkowe

 

HURGHADA NURKOWANIE| CO ZABRAĆ NA NURKOWANIE

Zabierz ze sobą na nurkowanie w Hurghadzie:

NURKOWANIE HURGHADA POLSKIE CENTRUM NURKOWE

Polskie centrum nurkowe w Hurghadzie organizuje nurkowania turystyczne dla osób posiadające certyfikaty nurkowe. Dla certyfikowanych nurków proponujemy dzienne nurkowania z łodzi. Na nurkowania wypływamy codziennie z portu w Hurghadzie około godziny 9.00 a wracamy do Hurghady około godziny 16.00. Polskie centrum nurkowe w Hurghadzie posiada własną marinę leżącą w centrum Hurghady. Cena pakietu nurkowego zawiera dwa nurkowania z łodzi, balast, butlę, transfer z i do hotelu w Hurghadzie oraz obiad i napoje na łodzi. Można wykupić tylko jeden dzień nurkowy i jak się Państwu spodoba później dopłacić do pakietu nurkowego. Wszystkie nurkowania turystyczne w Hurghadzie i kursy nurkowania PADI odbywają się w bezpiecznej, miłej i bezstresowej atmosferze (nurkowanie Hurghada).

NURKOWANIE HURGHADA | KIEDY NURKOWAĆ

Nurkowania w Hurghadzie prowadzone są przez cały rok. Najlepsze warunki do nurkowania w Hurghadzie panują od kwietnia do października dzięki korzystnym temperaturom powietrza i umiarkowanym wiatrom. Temperatura powietrza w tym okresie w Hurghadzie waha sie od 26°C do 35°C a temperatura wody od 23°C do 28°C.Najcieplejsze miesiące w Hurghadzie to lipiec i sierpień  -  temperatura powietrza wynosi około 35 °C a temp. wody około  +28 °C. Odczuwalna temperatura w Hurghadzie jest jednak inna niż w Polsce ze względu na niską wilgotność powietrza i dzięki temu łatwiej jest znosić wysokie temperatury. Od Morza Czerwonego często wieje chłodny wiatr łagodzący wysoką temperaturę. Najchłodniejsze miesiące w Hurghadzie to styczeń  i luty, wtedy temperatura powietrza  w ciągu dnia wynosi ok.  +22 °C a wieczorem ok. +10 °C . Temperatura  wody w miesiącach zimowych  w Morzu Czerwonym w okolicach Hurghady jest stałą i wynosi   około + 21 °C). W miesiącach zimowych pogoda nie jest najlepsza do nurkowania, ze względu na silny i zimny północny wiatr powodujący spore fale na morzu i niosący sporo kurzu pustynnego. Poniżej znajduje sie tabela z temperaturami powietrza i wody w Hurghadzie w poszczególnych miesiącach oraz aktualna prognoza pogody.

MIESIĄCE:

I

II

III

IV

V

VI

VII

VIII

IX

X

XI

XII

HURGHADA temp. (powietrze/woda)

22/21

23/22

25/23

28/24

34/25

35/26

36/28

36/29

35/28

32/27

29/25

26/24

NURKOWANIE W HURGHADZIE | MIEJSCA NURKOWE

Hurghada w Egipcie to jedno z najlepszych miejsc do nurkowania na świecie. W Hurghadzie znajdziesz ponad 50 miejsc nurkowych, w których możesz nurkować. Niektóre z miejsc nurkowych w Hurghadzie są lepsze dla osób poczatkujących, ja rafy koralowe Fanous, Turtle Bay, Gota Abu Ramada, Sabina czy Marsa a inne dla osób bardziej doświadczonych jak Umm Gammar, Shabrour, Carloss Reef, Small Giftun czy Hamda. Jest w Hurghadzie też kilka wraków jak El Mina, Susana , Hasabella, Balina więc każdy znajdzie cos dla siebie. Jeśli chcesz zanurkować w konkretnym miejscu nurkowym, po prostu zapytaj. W zależności od warunków pogodowych postaramy się Cię tam zabrać. Tutaj znajdują się mapki niektórych miejsc_nurkowych w Hurghadzie.

NURKOWANIE HURGHADA | PRZEBIEG DNIA NURKOWEGO

HURGHADA NURKOWANIE | CENY

Na stronie znajduje się cennik nurkowań w Hurghadzie. W cenie nurkowań oraz kursów nurkowania PADI jest zawsze zawarty transport z hotelu w Hurghadzie oraz obiad i napoje na łodzi. Transport na nurkowanie z poza terenu Hurghady jest dodatkowo płatny i kosztuje dodatkowo +7$ (Makadi Bay, Sahlhasesh, El Gouna) i 10$ (Soma Bay, Safaga) i jest to cena w dwie strony. W przypadku wszystkich kursów nurkowania w Hurghadzie cena zawiera komplet sprzętu za który nie trzeba dodatkowo płacić jak w innych centrach nurkowych. Do ceny kursów nurkowania PADI trzeba doliczyć opłatę za materiały szkoleniowe i certyfikat nurkowy która w Hurghadzie wynosi ok 100 USD od osoby. W dniu 20.01 2020 ministerstwo środowiska wprowadziło podatek rafowy (environmental tax) wynoszący 3$ od osoby dziennie.

NURKOWANIE HURGHADA | STATKI

Statki z których prowadzimy nurkowania są komfortowe i z miłą załogą dostosowywującą się do życzeń klientów. Łodzie są wyposażone w toalety, prysznice ze słodka wodą, przestronne pokłady słoneczne, salon. Na każdej łodzi nurkowej są niezbędne środki ratunkowe, takie jak kamizelki ratunkowe, radiostacja, butla z tlenem. Cały sprzęt nurkowy, którego używamy jest w dobrym stanie technicznym. Butle nurkowe są ładowane czystym powietrzem. Pomiędzy nurkowaniami oferujemy codzienne smaczny obiad (m.in. mięso,, pieczone ziemniaki, ryż, makaron, sałatki oraz napoje ciepłe i zimne). Nurkujemy na rafach koralowych w okolicach miasta Hurghada w Egipcie. Podczas nurkowań bierzemy pod uwagę życzenia naszych klientów i jeżeli pogoda na to pozwala płyniemy tam gdzie sobie życzą (Hurghada nurkowanie).

centrum nurkowe Hurghada
kursy nurkowania Hurghada
nurkowanie Hurghada
intro nurkowanie Hurghada
cennik nurkowanie hurghada
hurghada nurkowanie

Hurghada Polskie centrum nurkowe

Hurghada Egipt