nurkowanie hurghada

nurkowanie

hurghada nurkowanie

Nurkowanie Hurghada

Hurghada kurs nurkowania PADI AOWD

Kurs nurkowania Advanced AOWD hurghada

kurs nurkowania Hurghada

kursy nurkowania hurghada hurghada kursy nurkowania hurghada-kurs-nurkowania PADI AOWD

Kurs nurkowania PADI Advanced Open Water Diver (PADI AOWD) Hurghada

Kurs nurkowania PADI Advanced Open Water Diver jest najpopularniejszym zaawansowanym kursem nurkowania na świecie. Kurs nurkowania PADI Advanced OWD w Hurghadzie to kurs nabierania doświadczeń pozwalajacy pewniej czuć się pod wodą oraz zwiększyć komfort podczas nurkowania i dlatego warto zaraz po ukończeniu kursu podstawowego PADI OWD zapisać się na kurs nurkowania zaawansowany PADI Advanced OWD. Program kursu nurkowania PADI AOWD w Hurghadzie trwa 2 dni i umożliwia opanowanie umiejętności nurkowych pozwalających na nurkowanie do maksymalnej głębokości 30 metrów.

Kurs nurkowania PADI AOWD Hurghada | wymagania wstępne

Aby zapisać się na kurs nurkowania PADI Advanced Open Water Diver w Hurghadzie kandydat musi ukończyć kurs nurkowania podstawowy PADI Open Water Diver lub równoważną innej organizacji nurkowej (SSI, IANTD, SDI, LOK CMAS, KDP CMAS). W Egipcie nie uznawane sa certyfikaty nurkowe ESA i EULF tzw. "egipski CMAS". Minimalny wiek kandydata na kurs nurkowania PADI AOWD to 12 lat. Aby rozpocząć kurs nurkowania PADI Advanced Open Water Diver (PADI AOWD) w Hurghadzie nie są wymagane badania lekarskie, konieczny jest natomiast dobry stan zdrowia. Przed rozpoczęciem kursu nurkowania PADI OWD w Hurghadzie będziesz wypełmiał formularz-medyczny-PADI-AOWD (do pobrania PDF) dotyczący Twojego stanu zdrowia i zawierający listę chorób będących przeciwskazaniem do nurkowania. Jeśli na któreś z pytań odpowiedziałeś TAK konieczne jest przyniesienie zaświadczenia od lekarza pozwalające na udział w kursie nurkowania.

Kurs nurkowania PADI Advanced OWD Hurghada | przebieg kursu nurkowania

Kurs nurkowania PADI Advanced Open Water Diver w Hurghadzie trwa 2 dni i składa się z 5 nurkowań z łodzi, poprzedzonych teorią (podręcznik w języku polskim). Dwa nurkowania są obowiązkowe: nurkowanie głębokie (30 m) i nurkowanie nawigacyjne oraz trzy nurkowania do wyboru np. nurkowanie wrakowe, nurkowanie w prądzie, nukowanie z łodzi, nurkowanie doskonała pływalność. Do kursu nurkowania AOWD w Hurghadzie możesz przystąpić od razu po kursie nurkowania podstawowym PADI Open Water Diver. Zajęcia na kursie nurkowania PADI Advanced OWD w Hurghadzie trwaja od godziny 9.00 do godziny 16.00. Student uzyska certyfikat nurkowy po wykonaniu 5 nurkowań zawartych w programie kursu nurkowania PADI AOWD i wypełnieniu sprawdzinaów wiedzy. Po kursie nurkowania PADI Advanced OWD w Hurghadzie nie ma egzaminu końcowego.

1 dzień kursu nurkowania PADI AOWD Hurghada: wypełnienie dokumentów do kursu nurkowania, przygotowanie sprzętu do nurkowania, wykład z teorii nurkowania, wypełnianie sprawdzianów wiedzy w książce, omówienie ćwiczeń oraz zasad bezpiecznego nurkowania, 2 nurkowania specjalistyczne (nurkowanie doskonała pływalność i nurkowanie w prądzie) podczas nurkowań wykonujemy ćwiczenia.

2 dzień kursu nurkowania PADI AOWD w Hurghadzie: przygotowanie sprzętu do nurkowania, wykład z teorii nurkowania, wypełnianie sprawdzianów wiedzy w książce, omówienie ćwiczeń oraz zasad bezpiecznego nurkowania, 3 nurkowania specjalistyczne z łodzi (nurkowanie głębokie, nurkowanie nawigacyjne, nurkowanie wrakowe lub z łodzi) podczas nurkowań wykonujemy ćwiczenia.

Kurs nurkowania PADI Advanced OWD Hurghada | Adventure Diver

Kurs nurkowania PADI Adventure Diver w Hurghadzie to cześć kursu PADI AOWD i jest on idealny dla osób które mają tylko 1 dzień. Program PADI Adventure Diver to doskonała okazja do zdobycia dodatkowego doświadczenia pod okiem instruktora nurkowania PADI. Program nurkowy PADI Adventure diver w Hurghadzie skłąda się z 3 nurkowań z łodzi. Możesz wybrać dowolne 3 nurkowania, ponieważ nie ma tutaj obowiązkowych nurkowań: nurkowanie głębokie, nurkowanie wrakowe, nurkowanie w prądzie, nurkowanie z łodzi, nurkowanie na wzbogaconym powietrzu, nawigacją podwodną, doskonała pływalność, fotografią podwodną. Po odbyciu 3 nurkowań z przygodą otrzymasz certyfikat PADI Adventure Diver. Następnym razem, gdy wykonasz jeszcze 2 nurkowania (w tym nurkowanie głębokie i nurkowanie nawigacyjne) otrzymasz certyfikat PADI Advanced Open Water Diver.

Hurghada kurs nurkowania PADI AOWD | przygotowanie do kursu i rezerwacja

Kursy nurkowania w Hurghadzie które prowadzę są właściwie indywidualne a dzień rozpoczęcia kursu nurkowania może być dowolny niemniej jednak konieczna jest wcześniejsza rezerwacja. Najlepiej wysłąć od mnie informacje na (e-maila, facebook, whatsaap) kiedy chcieliby Państwo rozpocząć kurs nurkowania PADI Advanced OWD w Hurghadzie, a ustalimy dogodny termin. Już na miejscu w Hurghadzie odbierzemy Państwa rano z hotelu i odwieziemy po nurkowaniach (koszt transportu z hotelu w Hurghadzie jest w cenie kursu nurkowania PADI AOWD).

Do kursu nurkowania PADI Advanced OWD w Hurghadzie mozna się wcześniej przygotować. Mogą Państwo jeszcze w Polsce zakupić podręcznik do kursu nurkowania PADI Adventures in Diving Manual w każdym centrum nurkowym PADI lub w internecie i przeczytać działy poświęcone poszczególnym typom nurkowań: nurkowanie głebokie, nurkowanie nawigacyjne, nurkowanie w prądzie, nurkowanie z łodzi, nurkowanie doskonała pływalność oraz wypełnić sprawdziany wiedzy na końcu z kazdego z tych rozdziałów. Kurs nurkowania AOWD jest łatwy i przyjemny, i w przeciwieństwie do kursu nurkowania PADI OWD nie kończy się egzaminem

Hurghada kurs nurkowania PADI AOWD | Instruktor nurkowania

Większość kursów nurkowania prowadze osobiście. Nazywam się Tomasz Staś, mieszkam w Hurghadzie od ok 16 lat i jestem doświadczonym instruktorem nurkowania PADI Elite diving instructor na poziomie Master Scuba Diver Trainer nr #634285. W swoim życiu wykonałem ponad 10,000 nurkowań w Morzu Czerwonym w okolicach Hurghady i przeprowadziłem bezpiecznie ok 1000 kursów nurkowania na róznych poziomach (od OWD do poziomu Divemastera, a 5 moich wychowanków zostało instruktorami nurkowania). Mój najmłodszy student Junior OWD miał 10 lat a najstarszy 75 lat. Jestem instruktorem nurkowania innych organizacji nurkowych jak IANTD i TDI. W swojej karierze nurkowej nigdy nie miałem żadnego wypadku.

Kurs nurkowania PADI Advanced OWD Hurghada | Uprawnienie nurkowe

Po ukończeniu kursu nurkowania PADI Advanced Open Water Diver w Hurghadzie możesz nurkować do głębokości 30 m z partnerem posiadającym stopień nurkowy PADI OWD lub równoważny. Po ukńczeniu kursu nurkowania i zalogowaniu 20 nurkowań możesz kontynuować naukę nurkowania na kursie nurkowym PADI Rescue Diver który trwa kolejne 2 dni.

Kurs nurkowania PADI AOWD Hurghada | Cena

Na cenę kursu nurkowania PADI Advanced Open Water Diver (PADI AOWD) w Hurghadzie składają się koszty pracy instruktora nurkowania PADI wynoszący ok połowy ceny kursu nurkowani i koszty stałe związane z jego organizacją tzn. koszty transferów z hotelu w Hurghadzie (transport jest w cenie kursu nurkowania PADI AOWD), wypożyczenia sprzętu nurkowego, ładowania butli, koszty nurkowań z łodzi oraz opłata za wydanie certyfikatu i materiały szkoleniowe którą pobiera organizavja PADI. Kurs nurkowania PADI AOWD realizowany w Polsce zazwyczaj kosztuje więcej, jest mniej przyjemny (zimna woda, noszenie cieżkiego sprzetu podczas nurkowania z brzegu) i nie zawiera obiadów, transportu do centrum nurkowego ani nurkowań z łodzi na rafach koralowych.

 

Cena kursu nurkowania PADI AOWD : 200$ + 140$ PADI eLerning i certyfikat

 

Cena kursu nurkowania PADI Advanced Open Water Diver (PADI AOWD) w Hurghadzie zawiera:

 

centrum nurkowe Hurghada
kursy nurkowania Hurghada
nurkowanie Hurghada
intro nurkowanie Hurghada
cennik nurkowanie hurghada
hurghada nurkowanie

Hurghada Polskie centrum nurkowe

Hurghada Egipt