nurkowanie hurghada

nurkowanie

hurghada nurkowanie

Kursy nurkowania OWD hurghada

kurs nurkowania Hurghada

Hurghada Nurkowanie

Nurkowanie Hurghada

Nurkowanie w Hurghadzie

OFERTA PROMOCYJNA KURSU NURKOWANIA PADI OWD HURGHADA

nurkowanie w Egipcie

Kurs nurkowania OWD PADI Open Water Diver Hurghada: Kurs nurkowania OWD PADI (Open Water Diver) w Hurghadzie jest najpopularniejszym i najbardziej uznanym kursem nurkowania dla początkujących na świecie. Program kursu nurkowania OWD w Hurghadzie umożliwia opanowanie podstawowych umiejętności nurkowych, a po jego ukończeniu otrzymuje się uznawany na całym świecie certyfikat nurkowy PADI Open Water Diver, uprawniający do samodzielnego nurkowania z partnerem do głębokości 18 m.

Wymagania wstępne kursu nurkowania OWD (Hurghada): Minimalny wiek kandydata na kurs nurkowania PADI Open Water Diver w Hurghadzie to 10 lat (w wieku 10-14 lat certyfikat PADI Junior OWD). Aby rozpocząć kurs nurkowania OWD PADI (Open Water Diver) w Hurghadzie nie są wymagane badania lekarskie, konieczny jest natomiast dobry stan zdrowia. Przed rozpoczęciem kursu nurkowania PADI OWD Hurghada będziesz wypełmiał formularz medyczny-OWD (do pobrania w formacie MS Word) dotyczący Twojego stanu zdrowia i zawierający listę chorób będących przeciwskazaniem do nurkowania.

Jak przebieg kurs nurkowania OWD PADI Hurghada: Kurs nurkowania PADI Open Water Diver, zaznajomi Cię z podstawami nurkowania, poznasz sprzęt i technikę nurkowania. Kurs nurkowania OWD Hurghada składa się z "5 zajęć basenowych", oglądania pięciu częsci filmu PADI Open Water Diver (film w języku polskim), wykładów zakończonym egzaminem oraz czterech nurkowań na wodach otwartych z łodzi na rafach koralowych Morza Czerwonego. Kursu nurkowania OWD PADI w Hurghadzie trwa zazwyczaj 4 dni jednak każdy będzie miał tyle czasu ile będzie potrzebował do opanowania niezbędnych umiejętności. Zajęcia na kursie nurkowania OWD Hurghadzie trwaja od godziny 9.00 do godziny 16.00. Po ukończeniu kursu nurkowania PADI OWD student otrzyma certyfikat nurkowy po wykonaniu prawidłowo wszystkich ćwiczeń zawartych w programie kursu nurkowania OWD PADI i zaliczeniu egzaminu końcowego. Tutaj_>> znajdują się najczęściej zadawane pytania dotyczące kursu nurkowania OWD. Gdyby mieli Państwa jakieś pytania dotyczace kursu nurkowania PADI OWD proszę o maila.

Uprawnienia po ukończeniu kursu nurkowania OWD: Po ukończeniu kursu nurkowania PADI Open Water Diver w mieście Hurghada otrzymują Państwo certyfikat nurkowy uznawany na całym świecie PADI OWD i mogą Państwo nurkować do głębokości 18 m z partnerem posiadającym stopień nurkowy PADI OWD lub wyższy.

 

Cena promocyjna kursu nurkowania PADI OWD (4 dni) wynosi : 280 USD

 

Cena kursu nurkowania PADI OWD Hurghada zawiera:

miejsca nurkowe Hurghada
kontakt Hurghada
nurkowanie morze czerwone Hurghada
centrum nurkowe Hurghada
nurkowanie Egipt
kursy nurkowania Hurghada
Hurghada nurkowanie
nurkowanie Hurghada
intro nurkowanie Hurghada
cennik nurkowanie hurghada
zdjęcia nurkowanie Hurghada
nurkowanie Hurghada Egipt
hurghada nurkowanie

Hurghada Polskie centrum nurkowe

Hurghada Egipt