nurkowanie hurghada

nurkowanie

hurghada nurkowanie

Nurkowanie Hurghada

Hurghada Nurkowanie

Nurkowanie Egipt

Kursy nurkowania OWD hurghada

Nurkowanie w Egipcie

kurs nurkowania Hurghada

Nurkowanie w Hurghadzie

KURS NURKOWANIA OWD W CENIE 280 USD (HURGHADA) - PROMOCJA

nurkowanie w Egipcie

Dlaczego kurs nurkowania PADI OWD (Open Water Diver) w Hurghadzie ? Kurs nurkowania PADI OWD (Open Water Diver) jest najpopularniejszym i najbardziej uznanym kursem nurkowania dla początkujących na świecie. Program kursu nurkowania PADI OWD w Hurghadzie umożliwia opanowanie podstawowych umiejętności nurkowych, a po jego ukończeniu otrzymuje się uznawany na całym świecie certyfikat nurkowy PADI Open Water Diver, uprawniający do samodzielnego nurkowania (z partnerem) do głębokości 18 metrów.

Czy są wymagane badania lekarskie ? Aby rozpocząć kurs nurkowania OWD PADI (Open Water Diver) w Hurghadzie nie są wymagane badania lekarskie, konieczny jest natomiast dobry stan zdrowia. Przed rozpoczęciem kursu nurkowania PADI OWD Hurghada będziesz wypełmiał formularz medyczny-OWD (do pobrania w formacie Word) dotyczący Twojego stanu zdrowia i zawierający listę chorób będących przeciwskazaniem do nurkowania. Jeśli na któreś pytanie odpowiedziałeś tak konieczne jest przyniesienie zaświadczenia od lekarza.

Co potrzebujesz, żeby zapisać się na kurs nurkowania OWD w Hurghadzie ? Minimalny wiek kandydata na kurs nurkowania PADI Open Water Diver w Hurghadzie to 10 lat, (w wieku 10-14 lat certyfikat PADI Junior OWD (Junior OWD - konieczna jest zgoda rodziców) i dobry stan zdrowia.

Jak przebiega kurs nurkowania OWD PADI Hurghada ? Kurs nurkowania PADI Open Water Diver, zaznajomi Cię z podstawami nurkowania, poznasz sprzęt i technikę nurkowania. Kurs nurkowania PADI OWD składa się z "nurkowań basenowych" (nurkowania na płytkiej wodzie z plaży), oglądania dwóch częsci filmu PADI Open Water Diver (film w języku polskim), wykładów zakończonym egzaminem oraz czterech nurkowań z łodzi na wodach otwartych (Hurghada). Nurkowania z łodzi wykonujemy na rafach koralowych Morza Czerwonego (Hurghada). Kursu nurkowania OWD PADI trwa 4 dni jednak każdy będzie miał tyle czasu ile będzie potrzebował do nabycia niezbędnych umiejętności. Zajęcia na kursie nurkowania OWD trwaja od godziny 9.00 do godziny 16.00. Kursant uzyska certyfikat nurkowy po wykonaniu prawidłowo wszystkich ćwiczeń zawartych w programie kursu nurkowania OWD PADI i zaliczeniu egzaminu końcowego.

Jak zarezerwować miejsce na kursie nurkowania OWD PADI Hurghada ? Wystarczy wysłąć od mnie maila z informacją kiedy chcieliby Państwo rozpocząć kurs nurkowania OWD w hurghadzie. Już w Egipcie odbierzemy Państwa z dowolnego hotelu w miejscowości Hurghada i odwieziemy po nurkowaniach (koszt transportu z hotelu w Hurghadzie jest w cenie kursu nurkowania).

Kto będzie instruktorem na moim kursie nurkowania w Hurghadzie ? Większość kursów prowadze osobiście. Nazywam się Tomasz Staś, mieszkam w Hurghadzie od 14 lat i jestem doświadczonym instruktorem PADI Elite instructor na poziomie Master Scuba Diver Trainer nr #634285. W swoim życiu wykonałem ponad 6000 nurkowań w Morzu Czerwonym i przeprowadziłem ok 750 kursów nurkowania na róznych poziomach (od OWD do poziomu Divemastera, a 5 moich wychowanków zostało instruktorami PADI). Mój najmłodszy kursant Junior OWD miał 10 lat a najstarszy 75 lat. Jestem także instruktorem nurkowania innych organizacji nurkowych jak IANTD i TDI. W swojej karierze nurkowej nigdy nie miałem żadnego wypadku.

Czy muszę umieć pływać aby zapisać się na kurs nurkowania Hurghada ? Osoba zapisujaca się na kurs nurkowania w Hurghadzie nie musi umieć pływać. Wystarczy że osoba umie unosić się na powierzchni i pływać w płetwach z maską i rurką a to po krótkim szkoleniu potrafi chyba każdy, szczególnie w ciepłych wodach Morza Czerwonego.

Czy mogę się wczesniej przygotować do kursu nurkowania w Hurghadzie ? Tak to dobry pomysł, aby nie spędzić całego urlopu czytając książkę. Mogą Państwo jeszcze w Polsce zakupić podręcznik do kursu nurkowania OWD PADI Open Water Diver Manual w każdym centrum nurkowym PADI lub w internecie i go przeczytać. Ponadto po potwierdzeniu rezerwacji udziału w kursie nurkowania przesyłam materiały szkoleniowe.

W jaki dzień rozpoczynają się zajęcia do kursu nurkowania OWD Hurghada ? Prowadzę kursy nurkowania w małych grupach i właściwie może to być dowolny dzień. Proszę tylko tydzień wcześniej o informacje kiedy chcieliby Państwo rozpocząć zajęcia. Juz na miejscu wysyłają Państwo potwierdzającego smsa a ja od razu odpowiadam i podaje dokładną godzinę odbioru z hotelu. Transport z i do dowolnego hotelu w Hurghadzie jest w cenie kursu nurkowania.

Dlaczego kurs nurkowania OWD w Hurghadzie jest taki drogi ? Na cenę kursu składa się koszt pracy instruktora nurkowania PADI wynoszący ok 50% ceny kursu i koszty stałe związane z jego organizacją tzn. koszty transferów z i do hotelu w Hurghadzie (transport jest w cenie kursu), wypożyczenia sprzętu nurkowego, ładowania butli, materiały szkoleniowe, logbook, koszty nurkowań z łodzi. Jeżeli kursant z jakiegoś powodu (np. zatrucia lub braku czasu) nie ukończy kursu nurkowania opłata za kurs pobierana jest proporcjonalnie w zalezności w ilu zajęciach uczestniczył, 1 dzień - 25 % ceny kursu nurkowania, 2 dni - 50 % ceny kursu nurkowania, 3 dni 75 % ceny kursu nurkowania (dotyczy to także innych kursów nurkowania). Kurs nurkowania OWD realizowany w Polsce zazwyczaj kosztuje więcej, jest mniej przyjemny (zimna woda, skomplikowana logistyka) i nie zawiera nurkowań z łodzi na rafach koralowych.

Uprawnienia po ukończeniu kursu nurkowania OWD: Po ukończeniu kursu nurkowania PADI Open Water Diver w Hurghadzie możesz nurkować do głębokości 18 m z partnerem posiadającym stopień nurkowy PADI OWD lub równoważny. Możesz kontynuować naukę nurkowania i przystąpić do kursu nurkowania Advanced Open Water Diver (2 dni - 5 nurkowań - więcej informacji znajduje się w tutaj_>> ) dzięki któremu będziesz mógł nurkować do głębokości 30 m.

 

 

Cena promocyjna kursu nurkowania PADI OWD : 280 USD

Kurs nurkowania OWD trwa 4 dni - Hurghada nurkowanie

 

Cena kursu nurkowania zawiera:

miejsca nurkowe Hurghada
kontakt Hurghada
nurkowanie morze czerwone Hurghada
centrum nurkowe Hurghada
nurkowanie Egipt
kursy nurkowania Hurghada
Hurghada nurkowanie
nurkowanie Hurghada
intro nurkowanie Hurghada
cennik nurkowanie hurghada
zdjęcia nurkowanie Hurghada
nurkowanie Hurghada Egipt
hurghada nurkowanie

Hurghada Polskie centrum nurkowe

Hurghada Egipt