nurkowanie hurghada

nurkowanie

hurghada nurkowanie

Nurkowanie Hurghada

Hurghada Nurkowanie

Nurkowanie Egipt

Kursy nurkowania AOWD

Nurkowanie w Egipcie

kurs nurkowania PADI Hurghada

Nurkowanie intro w Hurghadzie

HURGHADA KURS NURKOWANIA PADI AOWD

nurkowanie w Egipcie

Dlaczego kurs nurkowania PADI Advanced Open Water Diver w Hurghadzie ? Kurs nurkowania PADI Advanced Open Water Diver jest najpopularniejszym kursem ponadpodstawowym na świecie. Program kursu nurkowania PADI Advanced Open Water Diver umożliwia opanowanie umiejętności nurkowych pozwalających na nurkowanie do maksymalnej głębokości 30 metrów (Junior Advanced Open Water Diver maksymalna głębokość 21 m).

Czy są wymagane badania lekarskie ? Aby rozpocząć kurs nurkowania PADI Advanced Open Water Diver w Hurghadzie nie są wymagane badania lekarskie, konieczny jest natomiast dobry stan zdrowia. Przed rozpoczęciem kursu nurkowania PADI AOWD będą Państwo wypełniali formularz medyczny-OWD (do pobrania w formacie Word) dotyczący stanu zdrowia i zawierający listę chorób będących przeciwskazaniem do nurkowania. Jeśli na któreś pytanie odpowiedziałeś tak konieczne jest przyniesienie zaświadczenia od lekarza.

Co potrzebujesz, żeby zapisać się na kurs nurkowania PADI AOWD (Hurghada)? Aby uczestniczyc w kursie PADI Advanced Open Water Diver w Hurghadzie kandydat musi posiadać licence PADI OPEN WATER DIVER lub równoważną innej uznawanej organizacji (SSI, IANTD, SDI, LOK CMAS, KDP CMAS - nie uznawane sa certyfikaty EULF tzw. egipski CMAS). Minimalny wiek kandydata na kurs nurkowania PADI AOWD to 12 lat (w wieku 12-15 lat certyfikat PADI Junior ADVANCED OPEN WATER DIVER - konieczna jest zgoda rodziców) i dobry stan zdrowia.

Jak przebiega kurs nurkowania AOWD w Hurghadzie ? Kurs nurkowania PADI Advanced Open Water Diver w Hurghadzie trwa 2 dni i składa się z 5 nurkowań z łodzi, poprzedzonych teorią (zapewniamy podręcznik w języku polskim). Dwa nurkowania są obowiązkowe: głębokie (do maksymalnej głebokości 30 m) i nawigacyjne oraz trzy nurkowania do wyboru np. nurkowanie wrakowe, nurkowanie w prądzie, nukowanie z łodzi, nurkowanie doskonała pływalność. Do kursu nurkowania AOWD w Hurghadzie możesz przystąpić od razu po kursie nurkowania PADI Open Water Diver.

Jak zarezerwować miejsce na kursie nurkowania Hurghada ? Wystarczy wysłąć od mnie maila na adres tstas@tlen.pl z informacją kiedy chcieliby Państwo rozpocząć kurs nurkowania. Już na miejscu w Egipcie odbiorę Państwa z dowolnego hotelu w miejscowości Hurghada i odwieziemy po nurkowaniach (koszt transportu z każdego hotelu w Hurghadzie jest w cenie kursu nurkowania).

Czy mogę się wczesniej przygotować do kursu nurkowania ? Tak to dobry pomysł, aby nie spędzić całego urlopu czytając książkę. Mogą Państwo jeszcze w Polsce zakupić podręcznik PADI Adventures in Diving Manual w każdym centrum nurkowym PADI lub w internecie i przeczytać działy poświęcone poszczególnym typom nurkowań: nurkowanie głebokie, nurkowanie nawigacyjne, nurkowanie w prądzie, nurkowanie z łodzi, nurkowanie doskonała pływalność oraz wypełnić sprawdziany wiedzy na końcu z kazdego z tych rozdziałów. Kurs nurkowania AOWD jest bardzo przyjemny i w przeciwieństwie do kursu nurkowania OWD nie kończy się egzaminem :-).

W jaki dzień rozpoczyna się kurs nurkownia AOWD Hurghada? Prowadzię kursy nurkowania w małych grupach i właściwie może to być dowolny dzień. Proszę tylko 2 tygodnie wcześniej o informacje kiedy chcieliby Państwo rozpocząć zajęcia. Juz na miejscu wysyłają Państwo potwierdzającego smsa a ja od razu odpowiadam i podaje dokładną godzinę odbioru z hotelu w Hurghadzie. Transport z i do dowolnego hotelu w Hurghadzie jest w cenie kursu nurkowania.

Dlaczego kurs nurkowania Advanced OWD w Hurghadzie jest taki drogi ? Kurs nurkowania PADI Advanced OWD w Hurghadzie trwa 2 dni kosztuje 150 USD. Na cenę tą składa się koszt pracy instruktora nurkowania PADI wynoszące ok 50% ceny kursu i koszty stałe związane z jego organizacją tzn. koszty transferów z hotelu w Hurghadzie (transport jest w cenie kursu), wypożyczenia sprzętu nurkowego, ładowania butli, materiały szkoleniowe i koszty 5 nurkowań z łodzi. Kurs nurkowania AOWD realizowany w Polsce zazwyczaj kosztuje więcej, jest mniej przyjemny (zimna woda) i nie zawiera nurkowań z łodzi.

Uprawnienia nurka po ukończeniu kursu nurkowania AOWD Hurghada: Po ukończeniu kursu nurkowania PADI Advanced Open Water Diver w Hurghadzie możesz nurkować do głębokości 30 m z partnerem posiadającym stopień nurkowy PADI AOWD lub równoważny. Możesz kontynuować naukę nurkowania i przystąpić do kursu Rescue Diver (2 dni) - więcej informacji znajduje się w dziale kursy nurkowania Hurghada ) .

 

Cena kursu nurkowania PADI AOWD (5 nurkowań z łodzi) - 200$ +100$ ksiażka i certyfikat

 

Cena kursu nurkowania AOWD w Hurghadzie zawiera:

centrum nurkowe Hurghada
kursy nurkowania Hurghada
nurkowanie Hurghada
intro nurkowanie Hurghada
cennik nurkowanie hurghada
hurghada nurkowanie

Hurghada Polskie centrum nurkowe

Hurghada Egipt